picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

domki na wynajem w Łagowie, co polecicie ?

domki na wynajem w Łagowie, co polecicie ?

Byliście już kiedyś w Łagowie? Podobno można tam miło spędzić czas? Nie znam tego miejsca, natomiast chciałbym tam wynająć jakiś domek. Najlepiej żeby to był domek z klimatyzacją i nie ulega wątpliwości żeby miał pełne wyposażenie.

pilor56

Posty: 1

 
My byliśmy już w mnóstwo miejscach, lecz Łagów ma to coś w sobie, co nam się podoba. Cisza i spokój, a do tego bardzo wiele atrakcji w okolicach. Myślę, że to jest właśnie to, na co każdy zwraca uwagę. Wówczas nie będzie nam się nudziło nawet, jeśli nie będzie zbyt dobrej pogody.

Fiflek

Posty: 4

 
Żądania mamy niesłychanie różne, dlatego trzeba sprawdzać sobie to miejsce wraz z okolicą i wówczas na spokojnie znajdziemy coś dla siebie. Jeżeli wcześniej ktoś zacznie szukać i rezerwować to oferta na pewno się dla niego trafi. Potem jest ich mniej, a bywa, iż domków nie ma wcale. To, dlatego iż to miejsce jest coraz popularniejsze.

090913123

Posty: 4

 
Korzystałem z domków w Łagowie i jestem bardzo zadowolony. Domki były bardzo dobrze wyposażone, dlatego miałem lepiej niż w domu. Polecam to miejsce i takie domki, bo będziecie z nich bardzo zadowoleni.

ER_DOR

Posty: 18

 
Oferty z domkami na wynajem w Łagowie znajdziecie na https://przystanlagowek.pl. Jest to miejsce wyjątkowe i bardzo popularne. Domki mają klimatyzację, Internet i pełne wyposażenie, czyli to, co jest każdemu dzisiaj potrzebne.

Buła

Posty: 9

 
Dzięki internetowi wszystko można będzie dzisiaj znaleźć. Trzeba tylko dokładnie przejrzeć przygotowane oferty. Jest tego dużo, ale jeśli zbyt długo czekamy z rezerwacją to tych ofert mamy coraz mniej. Trzeba się spieszyć i rezerwować już teraz miejsce do spania.

eGall

Posty: 23

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture