picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Wypłata prowizji, warto ?

Wypłata prowizji, warto ?

Hej, ostatnio znalazłam stronę, gdzie można zamieniać zaległe środki z konta na pieniądze albo kupony rabatowe. Mam trochę obaw, a wy co o tym sądzicie. Czy to w ogóle bezpieczna transakcja i działa:)

Złoty

Posty: 13

 
Jak coś to tylko wypłata prowizji. Kiedyś miałem ponad stówkę kasy, to byłby dobry zastrzyk pieniędzy, ale teraz jest dużo mniej, ale i tak będę chyba korzystał.

Sklepik

Posty: 23

 
Teraz korzystam z konta paysafecard, jakie założyłem sobie w tym serwisie http://zamiensms.pl. Całkiem spoko usługa, o której nie miałem nawet pojęcia, że coś takiego istnieje. Niesłychanie sobie chwalę, bo nie lubię jak mi zabierają, wolę korzystać jak się da :-)

brzoza78

Posty: 20

 
Sam zastanawiałem się już nad taką zamianą środków z konta na punkty. Szkoda mi tracić co miesiąc pieniędzy, przepadają, a tak to zawsze jakaś korzyść.

transerwis

Posty: 18

 
Mamy już sporo możliwości, więc nie będę ukrywał, że korzystam z nich. Zawsze było mi szkoda pieniędzy, które traciłem z telefonu bo przepadły. Teraz działam z tą zamianą środków z konta na punkty i bardzo sobie chwalę takie możliwości. Punkty to pieniądze, które odszykuję, więc cieszę się, że nie tracę wszystkiego.

QQrydza

Posty: 25

 
Niesłychanie trafny pomysł. Mnie jak najniezwyklej pasuje. Taka zamiana SMS na punkty raz w miesiącu zawsze mi się przydaje, bowiem coś tam mi zalega na koncie. Nie każdemu naturalnie opłaca się ta metoda, lecz dla zalegających środków, które mogą przepaść to dobra rzecz.

Lamey

Posty: 19

 
No proszę jak można działać, a mnie zawsze przepadała kaska. Teraz na pewno skorzystam z tych kont paysafecard, albowiem jak widać są opłacalne. Z takiego konta już nic mi nie przepadnie;)

kadajo

Posty: 26

 
Fajna sprawa. Moja mama kiedyś mi wspominała o zamianie środków zaległych z konta, niemniej jednak za bardzo jej nie słuchałam, teraz widzę, że to się faktycznie opłaca. Rejestruję się!!!

sklepowa12

Posty: 18

 
To propozycja przeznaczona dla tych, którzy mają właśnie niewypłacone środki na koncie i nie mają co z nimi zrobić, usługa nie jest po to, żeby z niej na siłę korzystać, tylko wtedy, gdy ci jej akurat potrzeba.

namok

Posty: 19

 
Właśnie zrealizowałam kupon rabatowy. To rozwiązanie polecam każdemu, niech nikt nie wzbrania się zanim nie zgłębi dokładnie oferty, bowiem może tylko na pierwszy rzut oka nie wygląda to na kokosy.

gregBard

Posty: 24

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture