picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Gdzie można ściągnąć mp3 na telefon ?

Gdzie można ściągnąć mp3 na telefon ?

Witam, chcę ściągnąć mp3 na telefon, ale chodzi mi o darmową muzykę. Proponujecie coś konkretnego z czego jesteście zadowoleni. Z góry dzięki za info. Pozdrawiam.

nerkuś

Posty: 13

 
Poszukujemy darmowych mp3 a może koszta ściągania wcale nie są aż takie duże? Jakbym trafiła na dobrą stronkę to na pewno mogłabym te parę złotych zapłacić, tylko żeby mieć pewność, iż jakość jest dobra.

XixIX

Posty: 21

 
Hej, pomogliście mi niezmiernie:) Bardzo dzięki. Bo nie miałam okazji znaleźć tak fajnego miejsca z muzyką. Jak dla mnie jest wystarczający, pościągałam sobie mp3 za darmo takie jak chciałam i jestem happy:)

Lamey

Posty: 19

 
Tutaj macie fajny portal z muzyką, mp3 za darmo – utwory nowe i rzeczywiście jest w czym wybierać. Bardzo olbrzymia baza http://www.thebestmp3.pl. Na pewno wam się spodoba. Dajcie znać, czy wpadło wam coś w ucho:)

Koperek89

Posty: 25

 
Sądzimy tak samo. Tyle, że dla chcącego nic trudnego i może trzeba się trochę zagłębić w tych poszukiwaniach. A na tej stronie rzeczywiście idzie znaleźć do rzeczy muzę. Bynajmniej w moim odczuciu tak jest. Ale w końcu też przecież jesteśmy Polakami i należy nam się nieco narzekania. Właśnie stamtąd ściągnąłem sobie mp3 na telefon.

imbertos

Posty: 12

 
Marudzicie i narzekacie. A jeśli chodzi o tę stronę, to ja też ją polecam i sama jestem bardzo z niej zadowolona. Też nie sądziłam, że na darmowej stronie raczej nie będzie dobrych mp3 na telefon, ale okazało się w przeciwnym wypadku , polecam:)

izuś34

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture