picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Podsłuch w telefonie - na symbiana

Podsłuch w telefonie - na symbiana

Dzień dobry. Czy możecie podzielić się Waszymi doświadczeniami, jeżeli chodzi o podsłuch w telefonie? Próbowaliście kiedykolwiek kogoś podsłuchiwać?

Robuś

Posty: 16

 
Pozytywnie oceniam spyphone, albowiem zakres jego funkcjonalności jest wręcz genialny. Jest w stanie monitorować naprawdę wszystko, co użytkownik robi z wykorzystaniem telefonu komórkowego – nawet odwiedzane strony internetowe. Swobodnie polecam wszystkim!

dyduś23

Posty: 12

 
Osobiście mogę bardzo mocno polecić aplikację Spyphone, która znacząco pomogła rozwiać mi wiele wątpliwości.

Skorzystałem z oferty odszukanej tutaj: http://spyphonesoft.pl. Taki sposób kontroli nad pracownikami przyniósł mi wiele… wiedzy, oszczędności i doświadczenia na przyszłość. Teraz lepiej dobieram osoby, jakie zatrudniam, a aplikacja jest w 100% godna uwagi! :)

piehoot

Posty: 17

 
Trudno powiedzieć, kto może wymagać tego, aby zainstalować komuś podsłuch w telefonie.

Musimy jednak pamiętać, aby nie narazić się w związku z tym na jakiekolwiek przykre konsekwencje, bo taki podsłuch mimo wszystko jest nielegalny :)

Sklepik

Posty: 23

 
Osobiście nie byłem zdziwiony tym, ze podsłuch w telefonie to kosztowna sprawa. Przecież wszystkie rozmowy są nagrywane i przesyłane na serwer, tak samo jak wiadomości, zdjęcia oraz inne materiały, jakich żądamy. Utrzymanie takich serwerów i rejestrowanie absolutnie wszystko odpowiednio kosztuje, więc musimy i odpowiednio dużo płacić za usługę ;)

meachalll

Posty: 13

 
Kilka razy zdarzyło się, że pracownicy wykonywali prywatne rozmowy z firmowego telefonu. Przyłapałem ich, ale nie miałem pewności. Dopiero niedawno skorzystałem z aplikacji spyphone, jaką zainstalowałem w telefonie. Mam teraz szansa tego, aby na bieżąco kontrolować czy ktoś nie przesadza z prywatnym dzwonieniem podczas pracy.

eplaya

Posty: 22

 
Przyznam szczerze, ze nie miałem wcześniej świadomości, iż podsłuch w telefonie może być tak kosztowny. Zawsze wydawało mi się, iż może to kosztować od kilkudziesięciu do stu złotych. Tymczasem właściwa aplikacja od razu stanowi wydatek prawie 300 złotych miesięcznie.

To dość spora suma, ale być może będzie pożądane byłoby ją zapłacić, aby się czegoś dowiedzieć :)

camwe22

Posty: 15

 
Osobiście nie byłem zdziwiony tym, ze podsłuch w telefonie to kosztowna sprawa. Przecież wszystkie negocjacje są nagrywane i przesyłane na serwer, tak samo jak wiadomości, zdjęcia oraz inne materiały, jakich żądamy. Utrzymanie takich serwerów i rejestrowanie absolutnie wszystko stosownie kosztuje, więc musimy i stosownie wiele płacić za usługę ;)

nevya22

Posty: 19

 
Odnosząc się do Waszych pytań mogę polecić Wam zdecydowanie najbardziej popularną w naszym kraju aplikację, która powinna spełnić Wasze oczekiwania. Mam na myśli naturalnie spyphone, która jest rozwijana od kilku lat, dzięki czemu stale rośnie jej zakres funkcjonalności. Miesiąc jej używania to koszt około 279 złotych.

Kwatuszek

Posty: 19

 
Lubię mieć wszystko pod kontrolą, a więc pomiędzy innymi interesy firmy.

Pomaga mi w tym znacząco podsłuch w telefonie, który zainstalowałem na firmowym numerze. Pracownicy nie mają pojęcia, iż sprawdzam to, w jaki sposób rozmawiają z klientami, bowiem mi na tym zależy.

Kolekcjoner

Posty: 22

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture