picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

pożyczka gotówkowa os osoby prywatnej tanio

pożyczka gotówkowa os osoby prywatnej tanio

Nie za bardzo ogarniam rynek pożyczek, a będę musiał poszukać dodatkowej kasy...bo się niestety obejdzie bez premii w tym roku. Kryzys. Podpowiecie gdzie mają dobre warunki kredytowania?

GGregbard

Posty: 13

 
Ja pewnie premię jakąś jeszcze przed nowym rokiem dostanę w pracy, ale to i tak mało, kropla w morzu potrzeb. Sam będę musiał chyba pójść w jakiś kredyt.

dobryrd

Posty: 28

 
Heh, no tak jeśli już pożyczać to zdecydowanie nie od rodziny. Najlepszą ofertą wydają mi się być te społecznościowe pożyczki, bo tam można wynegocjować dobre warunki. Nie ma prowizji dla banku, para banku, czy jeszcze innych kosztownych pośredników.

DiD3K

Posty: 21

 
Może wejdź sobie na stronę Pożyczkolandii – www.pozyczkolandia.pl. Oni najlepiej obsługują transakcje społecznościowe jeśli chodzi o pożyczki. Weryfikują ludzi, co jest ważne zarówno z punktu widzenia pożyczkodawcy i biorcy.

mateo29

Posty: 18

 
Mam znajomego, który inwestuje w pożyczki społecznościowe. Ostatnio z nim gadałem na ten temat, to mówi, że idzie z tego wyciągnąć nawet kilka stówek na miesiąc..

Krzysztard

Posty: 22

 
Pożyczki społecznościowe to znam tylko z teorii, ponoć są korzystne, ale jeszcze nie miałem okazji z czegoś takiego skorzystać.

BigM92

Posty: 23

 
Można się zakręcić od tych pożyczek, rynek jest nabity od takich ofert. Ja ostatnio jak brałem pożyczkę i się spóźniłem o 1 dzień ze spłatą to już mnie windykatorem zaczęli straszyć..:P

Eksperttt45

Posty: 21

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture