picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

ogrzewanie podłogowe niepołomice, oferta

ogrzewanie podłogowe niepołomice, oferta

Witajcie. Jak mam przekonać męża do montażu ogrzewania podłogowego w Wieliczce? Chciałabym je tylko na piętrze, czyli głównie w drugiej łazience oraz naszej sypialni. Czekam na wasze celne argumenty.

Różyczka

Posty: 1

 
Ja pracuję w branży budowlanej od ponad 20 lat. Wielokrotnie zlecałem montaż ogrzewania podłogowego w Wieliczce wielu ekipom, które robiły to profesjonalnie. Właściciele byli bardzo zadowoleni z tego, że mogą chodzić po swoim domu bez kapci czy skarpet.

matckhew

Posty: 4

 
Ja pracuję w branży budowlanej od ponad 20 lat. W wielu przypadkach zlecałem montaż ogrzewania podłogowego w Wieliczce sporo ekipom, które robiły to fachowo. Właściciele byli bardzo zadowoleni z tego, że mogą chodzić po swoim domu bez kapci czy skarpet.

Mr Frog

Posty: 9

 
U mnie jest jedna sypialnia, niemniej jednak mamy osobny sterownik do salonu i do niej. Ogrzewaniem podłogowym w Skawinie trzeba czasami sterować, więc należałoby mieć kilka termostatów w całym domu.

Czarek

Posty: 16

 
W kwestii ogrzewania podłogowego w Wieliczce wypowiem się, bowiem korzystałem z usług firmy: wmieszkaniupodlogowe.pl, która wykonała u mnie instalację najwyższej klasy. Specjaliści z prawdziwego zdarzenia, którzy zawsze chętnie doradzą.

miaziol

Posty: 5

 
Ja korzystam z ogrzewania podłogowego w Krakowie od prawie 5 lat. Niezmiernie cenię sobie komfort, jaki oferuje. Mogę stanąć mokrymi stopami na kafelkach w łazience i nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Mam instalację wodną i w porównaniu z grzejnikami jest to nawet 10% rocznej oszczędności na rachunkach za CO.

Laleczka

Posty: 9

 
Podkreślę, że korzystałem z praktycznie każdego rodzaju CO. Ogrzewanie podłogowe w Niepołomicach ma jedną ogromną zaletę, którą w szczególności docenią alergicy – nie unosi się kurz, który łatwo jest usunąć z posadzki.

Grzybeczek

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture