picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

radca prawny, szukam

radca prawny, szukam

Znacie kogoś, kto jest w stanie mi udzielić pomocy prawnej w Rzeszowie? Byłoby dobrze gdyby to był jakiś prawnik, który ma szeroki zakres wiedzy, albowiem wtedy wiem, iż na pewno sobie poradzi nawet z niezwykle trudnymi dla mnie zagadnieniami.

Lechu351

Posty: 1

 
Korzystałem już z pomocy prawnej w Rzeszowie w jednej z kancelarii i naprawdę jestem zadowolony. Bez takiej pomocy trudno się odnaleźć w tym wszystkim. Prawo się ciągle zmienia i nawet prawnik nie ma łatwo żeby za tym nadążyć. Zwykła osoba to już w ogóle nie ma żadnych szans żeby sobie z tym jakoś poradzić.

frunet

Posty: 9

 
Z porad prawnych w Rzeszowie korzystałem tutaj https://www.gierusradca.pl i dowiedziałem się wszystkiego. Mnie akurat chodziło o stosunki z pracodawcom i to czy mam jakiekolwiek szanse na walkę. Pomoc niewątpliwie pozyskałem.

Matusiński

Posty: 2

 
Bez problemów można będzie znaleźć prawnika z dużym doświadczeniem. Od czego mamy Internet? Można korzystać z kogoś na miejscu jak i można korzystać z kogoś, kto odnajduje się po drugiej stronie kraju. Internet nam właśnie takie możliwości daje i na pewno należałoby z nich skorzystać. Z porad prawnych będziemy wówczas niezwykle zadowoleni.

igorek

Posty: 2

 
Korzystałem już z pomocy prawnej w Rzeszowie w jednej z kancelarii i naprawdę jestem zaspokojony. Bez takiej pomocy trudno się znaleźć w tym wszystkim. Prawo się ciągle zmienia i nawet prawnik nie ma prosto żeby za tym nadążyć. Zwykła osoba to już w ogóle nie ma żadnych szans żeby sobie z tym jakoś poradzić.

Klakier

Posty: 17

 
Tylko specjalista od prawa pracy czy rodzinnego jest w stanie nam pomóc, dlatego warto się do niego zgłosić. Powiem, o co nam chodzi i znajdzie rozwiązanie problemu.

Fanatyk

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o rozwody to korzystałem z pomocy adwokata w Rzeszowie i napisał taki pozew, że druga strona nie miała żadnych szans. Polecam żeby wybierać kogoś, kto naprawdę zna się na tej pracy. Wtedy szanse wygrania sprawy są bardzo, ale to bardzo duże.

labuh

Posty: 4

 
Obecnie bez adwokata nie ma żadnych szans. Po prostu wszystko jest tak zagmatwane, iż nie ma jak sobie poradzić, aby to wszystko zrozumieć. Sam często chodzę i pytam, co mogę zrobić, a czego nie. Pożądane byłoby mieć kogoś zaufanego, do kogo zawsze można będzie się zgłosić.

Alfonsik5

Posty: 2

 
Dzisiaj bez adwokata nie ma żadnych szans. Po prostu wszystko jest tak zagmatwane, że nie ma jak sobie poradzić, aby to wszystko zrozumieć. Sam często chodzę i pytam, co mogę zrobić, a czego nie. Warto mieć kogoś zaufanego, do kogo zawsze można będzie się zgłosić.

michrz

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture