picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Lakier UV, gdzie ?

Lakier UV, gdzie ?

Siema. Którą najmniejszą ilość obejmuje druk wizytówek, albowiem chciałbym wydrukować sobie klika na próbę, żeby zobaczyć, jak się będą rozchodziły.

joasia

Posty: 10

 
Używałem jakiś czas temu do swoich wydruków lakier UV i jestem pod wielkim wrażeniem efektu. Nie dość, że zabezpieczyłem papier przed wilgocią, to w dodatku jednocześnie poprawiłem wygląd całego projektu.

Andzia

Posty: 14

 
Ja też nigdy nie myślałem, że druk wizytówek to takie zaawansowane działanie. Dowiedziałem się o tym, czytając http://drukwizytowek.mamymoc.biz.pl. Najpierw trzeba dobrać odpowiedni rodzaj papieru, przygotować projekt graficzny, a dopiero później całość wydrukować i ewentualnie uszlachetnić.

DiD3K

Posty: 21

 
Rozmawiałem ostatnio ze swoim szefem i zaproponowałem mu, aby wydawane przez nas certyfikaty robić poprzez letterpress. Na początku sceptycznie podchodził do tego tematu, lecz się przekonał. Później jednakże nie mógł się na ni napatrzeć...podobały się :)

dzastinn

Posty: 15

 
Nie ma obaw, że warstwy, jakie dysponują wizytówki kaszerowane, rozpoczną się rozdzielać. Są one sklejane specjalnymi prasami Wbrew pozorom nie są też zbyt grube, o czym wspomina wiele osób. Oczywiście najciekawiej wyglądają one, gdy wykonamy je na delikatnym papierze kredowym, wtedy efekt jest najlepszy.

grzes3345

Posty: 12

 
Dla mnie wizytówki kaszerowane zawsze kojarzyły się z wyższą sferą. Pierwszą tego typu wizytówkę dostałem w stolicy, gdy byłem w cenionym biurze nieruchomości. Aktualnie korzystają z nich najróżniejsze firmy i nie jest to żadnym nietaktem, wręcz przeciwnie, budzi pozytywne wrażenia wśród klientów.

Polaczek90

Posty: 22

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture