picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Jazdy doszkalające w warszawie

Jazdy doszkalające w warszawie

Witam. Poszukuję szkoły jazdy w warszawie o porządnych opiniach. Czekam na wasze, wiecie jak są przecież istotne przed podjęciem decyzji o kursach. Pozdrawiam.

żabka45

Posty: 10

 
W szkołach jazdy w warszawie można wybrać sobie instruktora, można też zwrócić się z wnioskiem o to, by był on obecny podczas egzaminu państwowego.

labuh

Posty: 18

 
Ja jestem szczęśliwcem od pół roku. Było mi jednak ciężko, dlatego zdecydowałem się na jazdy doszkalające w warszawie. Po nich dopiero zdałem egzamin praktyczny, niestety portfel opustoszał o kilka dodatkowych stówek. Dobrze, że już po wszystkim.

namok

Posty: 25

 
Mnie udało się znaleźć bardzo skuteczne jazdy doszkalające w warszawie na http://www.kameleon.waw.pl. Musiałam podszkolić swoje umiejętności i dzięki super instruktorowi udało się. Takie doszkalanie przed egzaminem państwowym naprawdę się przydaje.

derbuś56

Posty: 15

 
Mnie było prosto zdać nową teorię, za pierwszym podejściem. Przy praktycznym zeżarł mnie stres i kosztowało mnie to na nieszczęście dodatkową kasę i jazdy doszkalające w warszawie. Jak się człowiek dobrze przygotuje do teoretycznej części to rzeczywiście nie jest źle

Dr-House

Posty: 25

 
Dla uzyskania większej pewności prowadząc samochód jazdy doszkalające w warszawie to bardzo dobra sprawa. Polecam zwłaszcza tym, którzy mieli jakieś przerwy.

Nwaah22

Posty: 14

 
Nie jest tak trudno wybrać dobrą szkołę jazdy w warszawie. Po pierwsze należy skupić się na tym, co dana szkoła proponuje w cenie kursów. Teraz gdy za badanie lekarskie płacimy 200 zł, szkoły oferują inne promocje.

Madzia

Posty: 12

 
O mętliku w głowie też mogłam powiedzieć, gdy szukałam kursów na prawo jazdy w warszawie, ale na szczęście udało mi się odnaleźć dobrą szkołę. Zwłaszcza instruktora, który umiał objaśnić wszystko tak jak się należy i nie powodował dodatkowego stresu pomimo tego podstawowego, z którym każdy się boryka.

Ptaszek

Posty: 11

 
Ja nie odbywałam kursu nauki jazdy w warszawie. Mam jednakże porównanie ze znajomymi z Warszawy. I chyba za mnóstwo różnic nie ma. Efekty zależne są raczej od tego, na jakiego instruktora trafisz, a nie w którym mieście robisz prawko.

Rrealg

Posty: 17

 
Wertując internet w poszukiwaniu szkoły jazdy w warszawie naprawdę można mieć mętlik w głowie, albowiem wszędzie jest najlepiej. Nie ma to jak osobiście udać się do ośrodka i zbadać po prostu teren. Już na pierwszy rzut oka można sporo na jej temat powiedzieć.

piehoot

Posty: 17

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture