picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

blaty, gdzie ?

blaty, gdzie ?

Mamy zniszczony blat w kuchni i zastanawiam się czy go nie wymienić. Czy taki blat będzie drogi? Firma przyjedzie i weźmie wymiary czy będę musiał coś sam kombinować? Wolałbym mieć jednak kompleksową usługę od firmy.

Rico

Posty: 2

 
Przykładowe meble na wymiar z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl. Mają mnóstwo projektów, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

Fanatyk

Posty: 5

 
Z tego, co wiem to firma przyjedzie i sprawdzi rozmiar blatów, bo oni się na tym znają o wiele lepiej. Zmierzenie nie zawsze jest proste. Mało tego blat przy ścianie nie zawsze jest pod tym samym kątem. Na końcu może być nieco węższy albo szerszy, dlatego najlepiej jest zlecić takie pomiary komuś, kto się na tym bardzo dobrze zna.

Joe

Posty: 12

 
Kupowałem meble na zamówienie w Bydgoszczy i firma wszystko bardzo dobrze przygotowała. Znają się na tym bardzo dobrze. Polecam takich specjalistów, bo są w stanie dopasować meble nawet w blokach gdzie ściany zawsze są bardzo krzywe. Dali sobie radę.

MisiekKce

Posty: 9

 
Według mnie wymiana frontów meblowych to super pomysł. Meble same w sobie mam porządne, natomiast fronty już mają swoje lata, wobec tego ich wymiana jest idealnym rozwiązaniem.

Babeczka

Posty: 14

 
Kupowałem płyty meblowe MDF i jestem zaspokojony. Firma wszystko docięła na podany przeze mnie wymiar. Nie pamiętam ile mnie to kosztowało, niemniej jednak nie było to mnóstwo. Na pewno jest to bardzo opłacalne, wobec tego pożądane byłoby się z taką firmą skontaktować i uzgodnić szczegóły.

WielkiBO

Posty: 16

 
Meble może nie są tanie, ale z drugiej strony zamawia się je raz na wiele lat. Stawiamy wtedy na najwyższą, jakość albowiem wtedy takie meble nawet po latach wyglądają bardzo dobrze. Opłaca się do tego więcej dopłacić.

jaserek5

Posty: 21

 
Nie zamawiałem poprzez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Później tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, jaka wszystko montowała. Dla nich to nie było uciążliwe, niemniej jednak sam na pewno miałbym poważne kłopoty żeby sobie poradzić.

Dzidzia

Posty: 7

 
Ofert jest sporo, bo firm powstało ostatnio niesłychanie sporo. Nie ulega wątpliwości trzeba sprawdzać czy rzeczywiście znają się na swojej pracy i dopiero można im powierzać tworzenie mebli.

Black_Riot 

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture