picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Filtry prywatyzujące 3M, jakie

Filtry prywatyzujące 3M, jakie

Witam serdecznie.

Coraz więcej biurek w mojej firmie zmusza mnie do tego, aby zastosować filtr prywatyzujący.

To duży wydatek czy niekoniecznie?

jaserek5

Posty: 22

 
Cześć. Wiele osób niewielką wagę przywiązuje do bezpieczeństwa własnych danych, choć jest to kluczowa kwestia. Podczas pracy w publicznych miejscach postanowiłem w związku z ochroną prywatnych danych filtry prywatyzujące, dzięki którym nikt z boku nie podejrzy, co robię na komputerze. Wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem, gdy coraz częściej słyszymy o takich kradzieżach.

Worms

Posty: 32

 
Cześć,

Niejednokrotnie doskwierało mi, gdy chciałem się zalogować np. do banku, a siedzący obok pasażer nie pozwalał mi na to, albowiem non stop śledził moje działania na komputerze. Było to niezwykle denerwujące do czasu, gdy odkryłem filtry prywatyzujące 3M, które są skuteczne i dają większą swobodę.

Zygzaczek3

Posty: 14

 
Witam serdecznie.
Chcąc ochronić się przed potencjalną kradzieżą informacji postanowiłem zastosować w swoim komputerze służbowym filtr prywatyzujący 3M, który spisuje się rewelacyjnie. Mogę polecić takie rozwiązanie wszystkim, którzy cenią prywatność ponad inne wartości.

Fifa23

Posty: 25

 
Witam serdecznie.

Podroż samolotem jest dla mnie uciążliwa, bo prawie wykluczone jest komfortowe korzystanie z laptopa, bowiem… moim działaniom przypatrują się współpasażerowie. Szybko udało mi się znaleźć rozwiązanie, którym okazały się filtry prywatyzujące.

WalSystem

Posty: 18

 
Witajcie.

Zostałem zobowiązany do wyboru filtrów prywatyzujących 3M, z jakich będę korzystał zarówno ja, jak i moi współpracownicy w firmie, gdzie jestem zatrudniony.

Biorę pod uwagę między innymi przekątną ekranów ich urządzeń, typ matrycy, a także kolor filtra i kąty widzenia, które będzie oferował po zastosowaniu go. Pomocy udzieliła mi firma http://www.toptechnology.pl, dzięki której szybko i tanio zrealizowałem kupowanie.

repta32

Posty: 13

 
Hej.

Zawsze denerwowało mnie to, jak ktoś rzekomo przypadkowo zaglądał do mojego laptopa. Postanowiłem to ukrócić, a z racji tego, iż często podróżowałem służbowo musiałem zastanowić się nad skuteczną metodą. Okazały się nią filtry prywatyzujące 3M, jakie stosuję i polecam innym.

980000

Posty: 16

 
Dzień dobry.

Kradzież informacji to coś, czego się zwłaszcza spodziewam z racji faktu, iż pracuję w nietypowej branży. Zależy mi na poufności, a mimo wszystko chciałbym czasem użyć komputera w miejscu publicznym. Pomogły mi tam filtry prywatyzujące, jakie gigantycznie ograniczyły kąt widzenia z komputera, z jakiego korzystam. Dziś jestem zdecydowanie spokojniejszy.

Wertastable

Posty: 25

 
Dzień dobry. Mój współpracownik ostatnio poruszył kwestię prywatności, ponieważ ze swoich komputerów przenośnych korzystamy w niesłychanie przeróżnych warunkach. Są to samoloty, restauracje, pociągi lub galerie handlowe.

Postanowiliśmy zadbać o prywatność stosując filtry prywatyzujące.

yetisize

Posty: 24

 
Witam. Nie tak dawno podróżowałam całkiem sporo po kraju zarówno samolotami, jak i pociągami. Postanowiłam zadbać w większym stopniu o swoją prywatność, a więc przedmiotem mojego zainteresowania stały się filtry prywatyzujące 3M. Jestem z nich bardzo mocno zadowolona, bo spełniają swoją rolę w stu procentach i dodatkowo są dość tanie.

Polecam!

eGall

Posty: 23

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture