picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Filtry prywatyzujące 3M, jakie

Filtry prywatyzujące 3M, jakie

Witam. Postanowiłem osiągnąć większą prywatność w firmie, w jakiej jestem właścicielem, niemniej jednak przebywam w pokoju z wieloma współpracownikami. Myślę, że dobrą opcją będzie zakup filtra prywatyzującego.

Co sądzicie o nim? Macie jakieś doświadczenia?

jumju

Posty: 15

 
Cześć.

Szukałem sposobu, który pozwoli mi na zachowanie resztek prywatności podczas mojej pracy w biurze. Umożliwiły mi to dopiero filtry prywatyzujące, które w znacznym stopniu ograniczają kąty widzenia do około 60 stopni. Bez nich ciągle miałem wrażenie, że ktoś podgląda i obserwuje to, co robię na komputerze podczas wykonywania w rzeczywistości obowiązków służbowych.

Robuś

Posty: 13

 
Cześć.

Niedawno miałem kłopot z wyborem odpowiednich filtrów prywatyzujących, o których zakup zabiegali moi podwładni. Musiałem dopasować je do wielkości i typu ekranu, natomiast na szczęście poradziłem sobie ze wszystkim.

joziq34

Posty: 21

 
Dzień dobry.

Jako właściciel firmy często przygotowuję poufne dokumenty, pracuję na rachunku bankowym firmy, jednakże moi współpracownicy przy odrobinie chęci mogliby zajrzeć do mojego komputera. Chcąc tego uniknąć zakupiłem filtry prywatyzujące dla wszystkich.

Nie żałuję!

Zdrówko87

Posty: 23

 
Cześć.

Zastanawiałem się nad tym, aby w mojej firmie wykorzystać filtry prywatyzujące 3M, bowiem moi pracownicy pracują nad kontami klientów, do których niekoniecznie dostęp powinni mieć ich współpracownicy niższego szczebla. Trafiłem na http://www.filtryprywatyzujace.pl i okazał się być to dobry dystrybutor, z którego usług jestem zadowolony.

Pzengota

Posty: 29

 
Cześć.

Niejednokrotnie zdarza mi się korzystać z laptopa w kawiarniach, restauracjach oraz galerii handlowej. Czuję się niezbyt komfortowo, gdy ktoś zagląda mi w dokumenty.

Receptą i rozwiązaniem mojego problemu okazały się filtry prywatyzujące 3M, które chronią przed taką możliwością i są skuteczne.

GF6

Posty: 20

 
Witam, nazywam się Rafał. Niegdyś zdawało mi się, że nigdy nie będą mi potrzebne filtry prywatyzujące, ale myliłem się. Częste podróże samolotem i pociągiem wymusiły konieczność zrealizowania takiego zakupu.

Lalka

Posty: 10

 
Witam, nazywam się Rafał. Niegdyś zdawało mi się, iż nigdy nie będą mi potrzebne filtry prywatyzujące, lecz myliłem się. Częste podróże samolotem i pociągiem wymusiły konieczność zrealizowania takiego zakupu.

pracuss33

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture