picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Dobry serwis komputerowy, dobra firma ?

Dobry serwis komputerowy, dobra firma ?

Pytam odnośnie taniego serwisu laptopów i oczywiście miejsca, gdzie naprawdę można liczyć na naprawę. Miałem styczność z nierzetelnym usługodawcą i bardzo się zawiodłem, liczę na waszą pomoc. Dziękuję.

misuuuop

Posty: 7

 
Sprzęt padł mi nagle, a pracę trzeba było skończyć. Trafiłem do taniego serwisu laptopów. Na jakość wykonanej usługi nie narzekam. Tak więc po prostu trzeba trafić na dobre miejsce i tyle.

Iunae_Milt

Posty: 17

 
Ceny w skupie laptopów są faktycznie inne. Jedni dadzą ci więcej inni mniej. Najlepiej zrobić sobie listę z reguły polecanych i w ten sposób pokombinować, żeby wyciągnąć dla siebie nie ulega wątpliwości jak najwięcej.

gabryś99

Posty: 11

 
Taki tani serwis laptopów może skutkować kiepską jakością usług. Oczywiście wcale nie do końca jestem uprzedzony, ale jak widzę takie oferty to omijam je szerokim łukiem. Wolę zapłacić, jakbym miał jakiś problem niż szukać taniochy od niewiadomo kogo tam. No chyba, że serwis może poszczycić się dobrą opinią i długoletnim doświadczeniem :)

Abaddon616

Posty: 7

 
Nigdy nie spotkałem się z dobrym serwisem komputerowym. Z reguły było tak, że więcej wiedziałem od nich ale nie do końca tyle by sobie poradzić z problemem i w tym cały widz, że musiałem szukać pomocy. Nie wszędzie jest fachowo, co trzeba jednak mocno podkreślić :(

bartek33

Posty: 17

 
Grunt to żeby nie czekać długo. Może być ok, bo tani serwis laptopów itd.. natomiast czeka się np. miesiąc. To mnie nie interesuje z wiadomych powodów.

Lux-Mark

Posty: 24

 
Szybko i po sprawie. Taki skup laptopów jak ten to doskonała sprawa. Miałam okazję kupić nowszy model sprzętu i brakowało mi jednak nieco do tego budżetu. Nie chciałam pozbywać się mojego starego poczciwego laptopa, ale zaproponowali mi dobrą cenę i skusiłam się. Jestem zadowolona, iż tak mi się udało rozegrać tę sprawę.

Boss

Posty: 20

 
Dobrze wiem, co znaczy popsuty sprzęt :( Szukanie na szybko dobrego serwisu komputerowego z reguły nie popłaca, bowiem człowiek jest zdesperowany, a czas goni :) Może trochę przesadzam, ale naprawdę w moim przypadku tak było i mocno się przejechałem na nierzetelnej usłudze. Więc w zanadrzu zawsze lepiej kogoś tam spoko znać.

igorek

Posty: 9

 
Jak szukacie taniego serwisu laptopów to polecam ich http://komputerytopserwis.pl. Mają mega wypas pozytywnych komentarzy na allegro. Tam też można kupić ich usługę serwisu dla pewności.

bartek33

Posty: 22

 
Sama polecam ten tani serwis laptopów, bo mnie pomogli. Wiadomo, że jak człowiek się nie zna i samemu nie umie to szuka pomocy. Tu jest tanio i dobrze. Sprzęt działa już długo :) Polecam.

Nwaah22

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture