picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Komputery poleasingowe, gdzie kupię ?

Komputery poleasingowe, gdzie kupię ?

Elo. Ostatnio przeglądałem oferty, na których widziałem komputery poleasingowe. Czy możecie polecić mi konkretnego peceta, który będzie wykorzystywany w szczególności przeze mnie w biurze?

Boss

Posty: 11

 
Nie uważam, aby komputery poleasingowe były w czymś gorsze od fabrycznych sprzętów. Różnią się jedynie od siebie wyglądem zewnętrznym, a nie parametrami.

TomekK

Posty: 15

 
Wiem, jaką opinię mają komputery poleasingowe. Ludzie twierdzą, iż to najgorsze co może być. A przecież to nieprawda. Komputery mają co najwyżej trzy lata i przez ten czas były na bieżąco naprawiane.

Kobitka22

Posty: 16

 
Najlepsze poleasingowe komputery sprzedawane są przez sklep http://www.delllow.com. Mają oni ciekawą ofertę, w jakiej każdy znajdzie coś dla siebie.

Pszemeg

Posty: 12

 
Szczerze to trudno odszukać obecnie na rynku nowego laptopa, który sprostałby wymaganiom programów graficznych. Wobec tego też nic dziwnego, iż graficy kupują sobie laptopy poleasingowe. Po pierwsze są one tanie, a po drugie bez problemu mogą na nich wykonywać swoją pracę, nie martwiąc się o sprzęt.

Oct714

Posty: 20

 
Firmy, jakie decydują się na leasing komputerów, wybierają z reguły te z najwyższej półki. Wobec tego też kupując laptopy poleasingowe, możemy na tym mnóstwo zyskać. Gdyż za używany sprzęt zapłacimy około 10% ceny rzeczywistej takiego nowego laptopa.

Programista

Posty: 13

 
Wiele poleasingowych komputerów wcześniej używana była w ogromnych korporacjach. Służyły one głównie do mało wymagających prac biurowych bądź także finansowych.

Uroczy Boys

Posty: 10

 
Nie potrafię znaleźć na mapie Polski innego miasta, gdzie jest tak duży wybór pecetów używanych. To prawda, że komputerów poleasingowych w warszawie jest mnogość i sprzedają się w największych ilościach.

Działaecki

Posty: 27

 
Wbrew pozorom to właśnie w stolicy mamy największy wybór używanych sprzętów komputerowych. Co ciekawe komputery poleasingowe w warszawie sprzedają się bardzo szybko. Być może dlatego, że jest tam tak wiele biur, w których taki pecet sprawdza się idealnie.

namedal6

Posty: 12

 
Jeśli znalazłeś naprawdę dobry sprzęt, to nie ma się nad czym zastanawiać. Co więcej, laptopy poleasingowe w większości nie różnią się niczym od tych prosto z salonu. Nie masz pewności? Podjedź do sklepu i sprawdź tego laptopa. Wówczas będziesz miał gwarancję, że on nadaje się do tego rodzaju pracy.

Facio

Posty: 27

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture