picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

nowe komputery online

nowe komputery online

Kochani, potrzebuję sklepu z podzespołami komputerowymi od dobrych firm. Ktoś coś wie może? Chodzi mi o wszystko – dyski, procesory, karty itd.

Pendrzeec

Posty: 13

 
Cześć. Heh, powiem Ci szczerze, że ja akurat i elektronika to jak ogień i woda. Totalnie nie nadążam za trendami, nowościami i tak dalej. A dużo się dzieje, co roku kolejne rewolucyjne rzeczy się pojawiają praktycznie...

Appell

Posty: 18

 
Akurat kilka dni temu przyszedł mi do domu Windows Home Premium zamawiany ze strony www.itpromo.pl, więc ewentualnie tutaj można poszukać takich stricte komputerowych rzeczy. Mają oprogramowania, podzespoły, peryferia, tablety, lapki, wszystko praktycznie. Kontakt na duży plus, na stronce mają taki formularz kontaktowy, wygodna i przydatna rzecz.

Hihi_WWW

Posty: 18

 
Zawsze byłem zdania, że za dobrą jakość trzeba dobrze zapłacić, także ja szukam dla siebie jakiegoś lepszego laptopa, zdecydowanie w cenie powyżej dwóch tysięcy. W tej cenie można znaleźć naprawdę świetne maszyny.

PaweL

Posty: 17

 
Wogole zastanawiam się nad jeszcze jedną rzeczą, czy kupić markowy komputer stacjonarny, czy samemu złożyć z podzespołów. Mogę liczyć na jakąś radę?\

Michaś

Posty: 26

 
Jeśli chodzi o markowe komputery - totalnie się nie orientuję w tym sprzęcie akurat, w sensie na jakie marki są dobre. Natomiast polecam złożyć samemu, dostosowanego wprost idealnie do naszych potrzeb. Jedni będą przecież grać w gry, które wymagają naprawdę sporej mocy obliczeniowej, a kolejnym posłuży jako maszyna do pisania.

Lux-Mark

Posty: 24

 
Ech, mi to się marzy nowy monitor do kompa, bo ten co mam to już ma chyba ze sto lat ;PP No prawie ;) Ile trzeba zapłacić za taki LCD ponad 20 calowy?

74erns

Posty: 15

 
Ja to ostatnio wszystko przez internet zamawiam.. ;)) Wygodna opcja i oszczędność na czasie, ale też finansowo.

Krzysio

Posty: 24

 
Jeśli ktoś z Was szukałby komputera stacjonarnego – mogę podpowiedzieć, że najlepiej kupować markowe produkty – działają stabilnie przez długie lata. Mówię to na przykładzie swojego wiekowego Asusa ...

Wacław

Posty: 24

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture