picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

zabezpiecz obrazy

zabezpiecz obrazy

Witam. Czy ktoś może używa programu do katalogowania majątku ruchomego? Wiem, że są takie aplikacje za nieduże pieniądze, ale nie wiem na który się zdecydować..? ;-)) Coś podpowiecie?

namok

Posty: 25

 
Pobierz sobie program SEJFSOFT. Jest na portalu www.sejfsoft.pl, legalnie i za małe pieniądze. Licencja na czas nieokreślony. Poza tym, można poprosić dostawcę programu o pomoc przy wprowadzaniu danych, jeśli nie ma się na to czasu i ochoty. Dobry kontakt z firmą, polecam.

Penio

Posty: 20

 
Fajny pomysł takie spisywanie informacji o przedmiotach, myślę, że to się może przydać, ale jak się ma naprawdę duże zbiory, to wtedy jak najbardziej tak. Pzdr.

czlowiek488

Posty: 29

 
No hej, z tego co wiem, to mój znajomy prowadzi taki katalog majątku, ale on to ma posiadłość, jakieś zabytkowe meble, samochody...Ma co sobie katalogować.

kLIMERRRR5

Posty: 17

 
Powiem szczerze, że się zastanawiam też nad takim programem. Jest trochę tych kosztowności, a człowiek w sumie tak na codzień nawet sobie z tego nie zdaje sprawy, że parę dość drogich rzeczy ot tak sobie leży na widoku w salonie..

Black_Riot

Posty: 18

 
Nie znam w ogóle takich aplikacji. Wpisz w wyszukiwarkę i sprwadzaj po kolei. Na pewno warto żeby to było jakieś legalne oprogramowanie z obsługą serwisową w razie jakich problemów. Pozdr.

Babeczka

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture