picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

smycze reklamowe, szukam sklepu

smycze reklamowe, szukam sklepu

Chciałbym się dowiedzieć, jak u was w firmach sprawdzają się długopisy reklamowe? Zastanawiam się, czy zainwestować w tego typu produkty, jednak boje się, że nie przyniosą one oczekiwanych rezultatów.

Malinka Moja

Posty: 1

 
Cześć, długopisy reklamowe możesz spotkać w urzędach, szkołach, a zarówno w firmach prywatnych. Uważane są takie produkty za skuteczną formę reklamy, wobec tego warto w nie zainwestować, mając nawet niewielką działalność.

Jacuś24

Posty: 3

 
Gadżety reklamowe od lat uważane są za najskuteczniejszą formę promocję marki. Produkty są zdecydowanie tańsze niż różne reklamy, jakie teraz są popularne.

Marioleczka

Posty: 9

 
Gadżety reklamowe dla firm przynoszą wiele korzyści. Przede wszystkim z tymi produktami możesz budować pozytywny wizerunek firmy, co przyniesie pozytywne korzyści w postaci zarobków.

Wraczki333

Posty: 3

 
Sporo ludzi wybiera gadżety reklamowe do swoich firm. Producent jest Ci w stanie zaoferować wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, wobec tego skorzystałbym z ich oferty.

Black_Riot

Posty: 3

 
Zainwestuj w gadżety z własnym nadrukiem. Tutaj masz link do producenta, który oferuje wysokiej jakości produkty https://taniegadzety.pl/15-dlugopisy-reklamowe. Z pewnością przypadnie Ci do gustu kilka produktów, dlatego przejrzyj całą ofertę.

y-grek56

Posty: 4

 
W ostatnim czasie dużo osób decyduje się na długopisy reklamowe, u nas w firmie też one występują. Jednak my zainwestowaliśmy też w różne inne produkty, takie jak: kalendarze, parasole i pendrive.

Klarka34

Posty: 3

 
Cześć, moim zdaniem, chcąc zrobić dobrą promocję marki, pożądane byłoby postawić na tanie gadżety reklamowe. Producenci oferują niezmiernie znaczny wybór produktów, więc na pewno coś znajdziesz dla siebie.

Demi45P

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture