picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

strony www w Warszawie, komu zlecić ?

strony www w Warszawie, komu zlecić ?

Potrzebna jest mi strona produktowa, dzięki jakiej klienci mogą robić zakupy. Jeśli znacie firmę zajmująca się internetowymi stronami w Warszawie, która jest w stanie mi w tym pomóc do dajcie mi jakieś konkretne namiary na nich.

maniek

Posty: 1

 
Musicie pamiętać o tym, że jeśli zamawiacie stronę w Łodzi czy jakimkolwiek innym mieście to ma być responsywna. Jeśli nie to nie będzie działać na wszystkich urządzeniach. Nie każdy przegląda strony internetowe na dużym ekranie i trzeba o tym pamiętać.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Korzystałem z oferty firmy, jaka zajmowała się stronami internetowymi w Warszawie i wszystko wykonali doskonale. Niezwykle dobrze podchodzili do wymagań, które ma klient. To bardzo istotne, albowiem wówczas można wprowadzić również swoje pomysły. Jeśli są porządne to graficy to bardzo szybko podchwytują i tworzą od nowa.

TomekK

Posty: 8

 
Im poważniejszy będzie projekt tym lepsza firma powinna się nim zajmować. Tylko wtedy będą z tego same pozytywne efekty, a przecież nam właśnie o to chodzi. Trzeba stawiać na doświadczenie i wiedzę pracowników firmy.

pawel253

Posty: 5

 
Strony internetowe są dziś tanie zarówno nie ma żadnego sensu, aby cokolwiek robić samodzielnie. Na tym naprawdę trzeba się znać. Im bardziej rozbudowana strona internetowa tym wiecej jest pracy przy jej tworzeniu. Lepiej sobie dać spokój i wybrać kogoś, kto jest w stanie to wszystko zrobić znacznie lepiej od nas, a wówczas będziemy niezwykle zadowoleni.

Marko

Posty: 3

 
Znajomy korzystał z oferty firmy, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi i był zadowolony. Chyba zamawiał u nich stronę wizytówkę, lecz nie wiem dokładnie. Muszę go zapytać ile dał i jak długo czekał na wykonanie projektu.

gregcie@

Posty: 17

 
Trzeba analizować ofertę pod kątem przydatności dla nas. Tylko wtedy można będzie wybrać coś, co jest optymalne i będzie dopasowane do naszych potrzeb.

Marko

Posty: 3

 
Stronę firmową mam od lat. Pomogła mi w zdobywaniu zaufania do wielu klientów, zatem polecam abyście sobie coś takie zakładali. Koszt jest mały, a zyski faktycznie bardzo spore.

Kleooo6

Posty: 7

 
Jeśli to ma być jakaś bezproblemowa strona www to można to wykonać samemu. Jeśli skomplikowany projekt to nawet lepiej o tym nie myśleć żeby cokolwiek próbować na własną rękę robić.

Alim45

Posty: 2

 
Ofertę ze stronami www w Warszawie odnalazłem tutaj https://www.icp.info.pl. Zajrzyjcie sobie i sprawdźcie czy ta firma spełnia Wasze oczekiwania. Z tego, co widzę mają faktycznie bardzo dobrze przygotowaną ofertę i porządne ceny.

labuh

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture