picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Jak tanio ubezpieczyć samochód ?

Jak tanio ubezpieczyć samochód ?

Witam forum.

Interesuje mnie teraz propozycja leasingowa dedykowana małym przedsiębiorstwom. Prowadzę niewielki zakład i żądam w zasadzie jednego auta dostawczego. Kogo moglibyście mi polecić z firm oferujących leasing?

Kkamroszczak

Posty: 12

 
Mam parę pomysłów, jeśli chodzi o dobry leasing. Parę firm już stestowałem na własnej skórze:P Nie zawsze były to pozytywne doświadczenia – niestety. Teraz korzystam z oferty firmy http://www.cls.pl i ich akurat mogę polecić. Oferta szyta na miarę. Tego brakuje na rynku. Warunki dopasowane do potrzeb i możliwości klienta. W zależności od tego czy masz mały, czy średni biznes, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś już uznaną marką – taki zdobędziesz leasing.

Pozycjoner

Posty: 16

 
Ja to na samo słowo – kredyt, reaguję lekkim stresem:p To chyba poprzez tę hipotekę. Tak szczerze, to już wolę sobie zakupić trochę gorsze auto, ale zapłacić za nie z góry gotówką i mieć potem luz. Wyższe to niż się stresować, czy rata zapłacona, czy odsetki narosną itd. No, ale wiadomo – co kto lubi.

Pozdro!

Michaś

Posty: 26

 
Kilka samochodów w leasingu mam dziś i sobie chwalę tę opcję. Dużo zależy od firmy, która obsługuje leasing, albowiem jest trochę naciągaczy, jak w każdej branży. My mamy taką zaprzyjaźnioną ekipę we Włocławku, od których wzięliśmy już wiele dostawczych w korzystnej cenie.

Gucio

Posty: 25

 
Jeżeli zależy Ci na tanich ubezpieczeniach samochodowych to wybór masz ogromny. Obecnie prawie każda firma ma na stronce formularz do oszacowania składki. Wchodzisz, wypełniasz i otrzymujesz wstępną wycenę. Proste. Sprawdź sobie parę propozycji, porównaj i będziesz wiedział, jaka się najniezwyklej opłaca. Taka jest moja rada :)

daron64

Posty: 24

 
Leasing, kredyt na samochód – każda opcja jest dobra, szczególnie jak się prowadzi biznes i po prostu trzeba mieć auta, żeby ogarnąć sprawy. Mnie osobiście niezwyklej spodobała się propozycja kredytowa, zdobyłem korzystne warunki, ale z tego co widzę, bardzo wielu moich kontrahentów ma auta w leasingu i też nie narzekają.

m3sh

Posty: 25

 
Uuu mój pierwszy leasing to jeszcze lata 90. ubiegłego wieku. To w Warszawie dopiero raczkowało. Dziś takich firm jest na pęczki, naprawdę trudno się zdecydować. Trzeba sprawdzać, porównywać, cisnąć tych agentów o każdy szczegół. Kto pyta ten w końcu nie błądzi.

Pozdrowienia ślę!

666marian

Posty: 24

 
Inne mam doświadczenia, jeżeli chodzi o leasing. Właściwie dopiero ostatnio odszukałem firmę, z jakiej obsługi jestem usatysfakcjonowany. Polecam zbadać ich stronkę leasing samochodowy, są tam wszystkie szczegóły. Mają już dziesięć lat doświadczenia w branży, pojazdy osobowe, niemniej jednak też większe, ciężarowe.

Cześć!

lenox4

Posty: 20

 
Powiem szczerze, iż właśnie planuję wziąć kredyt na jakiś lepszy samochód. Nawet jak sprzedamy swojego starego, wysłużonego Opla, to i tak nam będzie mnóstwo jeszcze kasy brakować. Na stare lata, należałoby byłoby nabyć sobie lepszy wóz, żeby wygodnie wozić zmęczone życiem kości :) Pozdrawiam serdecznie!

Matizi91

Posty: 24

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture