picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

ubezpieczenia oszczędnościowe dla rodziny, oferta

ubezpieczenia oszczędnościowe dla rodziny, oferta

Jaką ochronę życia i zdrowia 55+ polecicie? Szukam ubezpieczenia wiarygodnego i pewnego. Może nawet być droższe. To dla mnie nie ma znaczenia. Ważne, aby było bardzo dobrze dopasowane do moich potrzeb.

serum45

Posty: 2

 
Jeśli chcecie mieć bezpieczne życie rodziny to rozwiązaniem, które mogą polecić jest wybranie takiej firmy, jaka jest znana w Polsce czy na świecie. Wtedy otrzymujemy od nich oferty bardzo dobrze dopasowane do oczekiwań. Analizujemy je i dopiero wtedy decydujemy się na ich popisanie.

Wariat

Posty: 7

 
Zawsze kupujemy tylko te ubezpieczenia, które muszę. Liczę na siebie. Jeśli chodzi o zdrowie to place państwu wystarczająco dużo. Nie mam zamiaru robić tego dodatkowo. Państwo powinno zapewnić człowiekowi wszystko. Przecież te składniki wcale małe nie są, dlatego powinniśmy mieć względem tego większe oczekiwania.

wieslawek

Posty: 6

 
Mam ubezpieczenie na samochód, bo jest obowiązkowe. Innych nie mam. Dzieci mamy dorosłe, dlatego ten problem mnie nie dotyczy. Czy warto płacić? Wszystko zależne będzie od tego, jakie towarzystwo ubezpieczeniowe się wybiera. Warto to dokładnie sprawdzać.

eror81

Posty: 9

 
Nie wyobrażam sobie, że nie mam bezpiecznego domu i rodziny. Przecież dzisiaj żyjemy w czasach nieprzewidywalnych, dlatego ma to Naprawdę bardzo duże znaczenie. Nie można o tym zapominać. Im lepiej wszyscy jesteśmy zabezpieczeni tym więcej można zyskać. Oczywiście trzeba płacić, bo nic nie ma przecież za darmo. Takie jest życie.

Zlomex

Posty: 6

 
Wybór ubezpieczeń szkolnych dla dzieci jest bardzo znaczny. Można to zobaczyć na stronie https://dlamojejrodziny.pl/ubezpieczenia-szkolne-dzieci.html, gdzie wszystko dokładnie i rzetelnie mamy opisane. Im wiecej o tym wiemy tym lepsze ubezpieczenie wybierzemy.

jkiolek56

Posty: 5

 
Każdy ma inne zdanie na tematy ubezpieczeń. Wszystko zależne będzie od tego, jakimi finansami dysponujemy. Im ma się więcej tym łatwiej nam kupować to, co najlepsze.

bogowie4

Posty: 14

 
Ubezpieczycieli jest dużo, dlatego jeśli tylko ktoś chce coś dla siebie znaleźć to na spokojnie mu się t uda. Wystarczy dobrze poszukać ofert. Każda oferta może być indywidulanie dopasowana do naszych potrzeb i wymagań.

CHatka-eKo

Posty: 15

 
Z tego, co się orientuje to ubezpieczania szkolne dla dzieci załatwia szkoła czy tam przedszkole? Tak kiedyś było. Oczywiście rodzice nie muszą się na to godzić, dlatego trzeba będzie sprawdzać warunki zawartej umowy.

Laleczka

Posty: 5

 
Wszystkich ubezpieczeń kupować nie trzeba, ale na pewno bezpieczny dom i rodzina to powinien być dla nas priorytetem. Dbamy dzieci jak i o siebie. Wszyscy możemy być przecież bardzo tanio ubezpieczeni i warto z tego skorzystać.

Miki789

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture