picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

polisa turystyczna, gdzie szukać?

polisa turystyczna, gdzie szukać?

Zastanawiam się nad wykupieniem ubezpieczenia turystycznego online. Co wybrać i na co zwracać uwagę? Macie jakieś doświadczenie z tym tematem związane?

FFelxus

Posty: 6

 
My nigdy się nie ubezpieczamy i jest dobrze. Zawsze troszkę kasy zostanie i jesteśmy zadowoleni. Według mnie to tylko wyciąganie pieniędzy poprzez firmy ubezpieczeniowe.

Miki

Posty: 15

 
My zawsze poszukujemy najlepszego ubezpieczenia turystycznego online tutaj http://ubezpieczeniaturystyczne.online/. Maja tutaj dokładne opisy i najlepsze oferty.

FFelxus

Posty: 4

 
Z ubezpieczeniami truistycznymi i ich wyborem nie ma żadnego problemu. Wszystkie firmy oferują jakieś tam warunki. Naszym zadaniem jest ich sprawdzenie. Tylko wtedy wybierzemy coś, co dla nas jest korzystne. Koszty leczenia, koszty pobytu w szpitalu to jest bardzo ważne.

wersacze4

Posty: 12

 
O osobach, które nie mają ubezpieczenia na wyjazd później się słyszy w telewizji. Płaczą, że nie ma teraz stu tysięcy złotych na sprowadzenie chorego albo zmarłego.

dodo1994

Posty: 12

 
My zawsze wykupujemy poliste turystyczną, albowiem to się opłaca. Koszt jest niski, a zyski niezmiernie gigantyczne. Nie warto zastanawiać się czy wydać dwieście pln na rodzinę, która jedzie na wakacje. Jedna wizyta u lekarza bez ubezpieczenia to wydatek kilkudziesięciu euro. Jeśli trzeba jechać szpitala to na nieszczęście koszty są o sporo doskonalsze.

Michaś

Posty: 14

 
Dawniej nie zwracało się uwagi na ubezpieczenie podróżne, lecz czasy się zmieniły. Teraz sprowadzenie człowieka chorego albo na nieszczęście martwego to takie ogromne koszty, iż mało, kto jest w stanie sobie na to pozwolić. Lepiej skontaktować się z firmą, która pośredniczy w szukaniu perfekcyjnej oferty dla nas i naszej rodziny.

Ptaszyna

Posty: 16

 
My zawsze wykupujemy poliste turystyczną, bo to się opłaca. Koszt jest niski, a zyski bardzo duże. Nie warto zastanawiać się czy wydać dwieście złotych na rodzinę, która jedzie na wakacje. Jedna wizyta u lekarza bez ubezpieczenia to wydatek kilkudziesięciu euro. Jeśli trzeba jechać szpitala to niestety koszty są o wiele wyższe.

Klakier

Posty: 17

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture