picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sesja kobieca szczecin, szukam !

sesja kobieca szczecin, szukam !

Znacie profesjonalnego fotografa, który wykonuje sesje ciążowe w Szczecinie? Chodzi mi o kogoś, kto ma odpowiednie uprawnienia i szkolenia do takich zdjęć?

Augustynnn

Posty: 1

 
Byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie i jestem bardzo zadowolona. Pani miała odpowiednie podejście do wykonywania super zdjęć. Zaraz poszukam strony internetowej i Wam podeśle to same zobaczycie jak to wyglądało.

Bączeak

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o sesję noworodkową w Szczecinie to polecam https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-noworodkowe-dzieciece, bo tutaj macie najlepszą ofertę na całym rynku.

Jelle Klassen

Posty: 24

 
Każdy w przeciwnym razie patrzy na fotografie. Zawsze jest tak, że te nasze są we wszystkim najlepsze. Innym nie muszą się już podobać. To oznacza, że skupiamy się na tym, co nam się podoba i wtedy zamawiamy jakieś oryginalne fotografie dla rodziny.

Diuszek45

Posty: 2

 
Trzeba sprawdzać sobie przez Internet, co taka osoba już wykonywała. Wtedy łatwiej będzie zdecydować czy ma to, czym jesteśmy zainteresowani czy szukamy dalej?

inhuman

Posty: 6

 
Widziałam już wiele różnych zdjęć. Tylko te, które są obrabiane na komputerze przy użyciu profesjonalnego programu są najlepsze. Wiem, że nie są w stu procentach naturalne, ale czy to ma takie znaczenie? Ważne, że będą się każdemu z nas bardzo podobać.

Karwan

Posty: 6

 
Szukamy i analizujemy, co kto robi. Wówczas wiadomo, jakie zdjęcia nam się podobają i na nie będziemy stawiać. Nie kierujemy się tylko ceną, a jakością całej oferty.

Kobitka22

Posty: 5

 
Byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie i jestem niezwykle zadowolona. Pani miała właściwe podejście do wykonywania super fotografii. Zaraz poszukam strony internetowej i Wam podeśle to same zobaczycie jak to wyglądało.

Dzidzia

Posty: 11

 
Każdy inaczej patrzy na zdjęcia. Zawsze jest tak, że te nasze są we wszystkim najlepsze. Innym nie muszą się już podobać. To oznacza, że skupiamy się na tym, co nam się podoba i wtedy zamawiamy jakieś oryginalne zdjęcia dla rodziny.

pawel253

Posty: 8

 
Dziś są o dużo większe możliwości niż wtedy, kiedy my robiliśmy takie fotografie. Po pierwsze są osoby wyszkolone do wykonywania fotografii maluchów. Mają odpowiednie podejście i wiedzą jak nam pomóc. Po drugie takie osoby mają specjalne programy, które pozwalają na to, aby przerobić w wykwalifikowany sposób każde zdjęcie, które nam wykona.

Julian

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture