picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

gdzie zamawiacie opony

gdzie zamawiacie opony

Czy znacie dobry serwis opon ciężarowych na Podkarpaciu? W ostatnim roku miałem kilka problemów technicznych z dotychczasowym ogumieniem i potrzebuję kogoś, kto mi doradzi przy zamianie i zajmie się pilniejszymi naprawami w razie czego.

grzelu11

Posty: 2

 
Na Podkarpaciu możesz spróbować porozmawiać z ludźmi od Res Tires pod numerem 886 082 444. Naprawiają opony, ale też mają własny sklep internetowy, więc to daje dla floty nieco więcej możliwości. Dobre ogumienie w większej skali wpływa na zużycie paliwa. A teraz przecież ma być ten FIT 55 i to wymusza na firmach transportowych nawet inwestycje w lepsze opony. Trzeba się orientować, kto i w jaki sposób działa w tej branży. Mam nadzieję, że kontakt Ci się przyda.

wieszdo87

Posty: 9

 
Ewentualnie regenerowane opony można rozpatrzyć, ale sam nie wiem. Niby sporo argumentów za, ale zawsze stawiałem na oryginalne, nowe i się nie zawiodłem. Przynajmniej bieżnik widać po przejechaniu masy kilometrów.

adamu90

Posty: 10

 
Nowa seria Continentala nieźle się u mnie sprawdza. Zrobili większą odporność na wyszczerbianie i to się sprawdza. Akurat dobre ogumienie na polskie, dziurawe drogi. Może trochę mniej niż w ostatnich latach, ale jednak.

DobreSlowo

Posty: 2

 
Zawsze sprawdzam, które marki ogumienia prowadzą badania. Czy mają działy B+R i ile pieniędzy poświęcają na odkrywanie nowych technologii. Akurat Michelin to jeden z lepszych przykładów, gdzie można zauważyć sporą różnicę w jakości opon radialnych.

Aniusiaaa1

Posty: 24

 
Jeszcze zależy na jakich ładunkach maksymalnych jeździsz. Wydaje mi się, że już nie ma taniego i dobrego ogumienia. Wysoka inflacja porobiła i ten rynek, dlatego lepiej zainwestować w coś sprawdzonego.

namok

Posty: 7

 
Teraz rywalizacja toczy się głównie między ogumieniem europejskim i chińskim, ale przyznam szczerze, że na chińczykach to już się boję trochę jeździć.

tyuMer

Posty: 2

 
Nawet najlepsze opony ścina, jeżeli nie masz właściwego montażu, dlatego wypada zlecić przy okazji profesjonalny serwis, żeby ktoś się przyjrzał, czy jest dopasowanie. U nas to był duży problem kilka lat temu.

Miki789

Posty: 6

 
Mam swój test. Jak opona nie pływa, kiedy śnieg spadnie to się jej trzymam. Wiele marek niestety tego prostego testu nie przechodzi. Sami pewnie wiecie, o czym mówię.

pawel253

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture