picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

komora normobaryczna, co polecicie ?

komora normobaryczna, co polecicie ?

Chciałbym zregenerować się fizycznie i psychicznie i myślałem o komorze do tlenoterapii. Jeżeli korzystaliście z czegoś podobnego to dajcie mi znać. Nie wiem czy należałoby na taką terapię się zapisywać i wydawać pieniądze?

suderuss3

Posty: 1

 
Na takie zabiegi trzeba się będzie zapisywać u specjalistów. Tylko wtedy wszystko będzie ustawione w prawidłowy sposób. Nam chodzi o skuteczność i bezpieczeństwo w jednym.

labuh

Posty: 12

 
Zabiegi na dotlenianie komórek znalazłem tutaj https://normobaria.net.pl. Mają tutaj specjalną komorę, w której można zabiegi przeprowadzać. Posiadają na to wszystkie certyfikaty i pozwolenia, czyli firma jest w pełni profesjonalna.

Dziadek

Posty: 11

 
Uważam, że do regeneracji organizmu tlenoterapia jest najlepsza. Można takie zabiegi przeprowadzić w specjalnej komorze. Wszystko jest ustawiane przez specjalistów, dlatego jest bezpieczne dla naszego organizmu. Wiele osób, które znam poddawało się takim zabiegom i są zadowolone.

jaserek5

Posty: 21

 
Terapia tlenem jest słynna od dawna i przynosi naprawdę bardzo idealne efekty. Na pewno należałoby się tym zainteresować, niemniej jednak wszystkie zabiegi, jakie są przeprowadzane winny być pod okiem osób z bardzo dużym doświadczeniem.

alidomus

Posty: 8

 
Warto wykorzystać każdą metodę na to, aby poradzić sobie z problemami zdrowotnymi. Dotlenienie wszystkich komórek to świetny sposób na regeneracje. To pomaga nie tylko na stronę fizyczną, ale również na psychiczną, dlatego warto się takimi zabiegami nieco bliżej zainteresować. Nie są drogie, ale są bardzo skuteczne.

namok

Posty: 7

 
Korzystałem z firmy normobaria i jestem bardzo zaspokojony. Uważam, iż ta firma zna się na rzeczy i posiada na swoje zabiegi specjalistyczne certyfikaty. Można to sprawdzić na stronie.

sertus

Posty: 2

 
Jeśli zabieg będzie przeprowadzony w prawidłowy sposób to można liczyć na o wiele szybszą regenerację naszego organizmu. Panie będą bardzo zadowolone, bo można zastopować proces starzenia się i zmniejszyć zmarszczki. Do tego według ekspertów częste korzystanie z komory wydłuża nasze życie. Warto spróbować.

Różyczka

Posty: 3

 
Jeśli zabieg będzie przeprowadzony w prawidłowy sposób to można liczyć na o mnóstwo szybszą regenerację naszego organizmu. Panie będą bardzo zadowolone, albowiem można zastopować proces starzenia się i zmniejszyć zmarszczki. Do tego według ekspertów częste korzystanie z komory wydłuża nasze życie. Pożądane byłoby spróbować.

DiD3K

Posty: 14

 
Po operacji nie było mi prosto dojść do siebie. Zwyczajne metody rehabilitacji niewiele dawały. Dopiero po tlenoterapii poczułem się lepiej. Dla mnie jest to najlepsza metoda, aby zregenerować swój organizm i wszystkim mogą to polecić. Przekonacie się, że naprawdę są z tego tylko i wyłącznie same pozytywne efekty.

AloBalo

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture