picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

operacja Żagle Gdyni, polecicie ?

operacja Żagle Gdyni, polecicie ?

Na nieszczęście nie miałem okazji brać udziału w operacji Żagle Gdyni i stąd moje pytanie czy znacie jakieś miejsca, gdzie można odnaleźć zdjęcia z tego wydarzenia? Zależy mi przede wszystkim na dobrych jakościowo fotografiach.

Wariat

Posty: 5

 
W mojej ocenie najlepsze zdjęcia z operacji Żagle Gdyni można odnaleźć w sieci i warto zdecydować się na należyte podejście do sprawy i wybranie najlepszych rozwiązań, jakie sprawdzą się faktycznie fantastycznie.

Lamey

Posty: 19

 
Jeżeli chcesz zapoznać się ze zdjęciami z operacji Żagle Gdyni 2014 to można takowe znaleźć na stronie: http://www.stockpressphoto.eu/tall-ships/operation-gdynia-sails. Sam przeglądałem zdjęcia i muszę przyznać, że są one naprawdę rewelacyjnie i warto wybrać samą platformę.

Intro_69

Posty: 10

 
Moim zdaniem operation Gdynia Sails to było naprawdę wyśmienite wydarzenie, na którym można było zobaczyć sporo rewelacyjnych żaglowców i było przygotowanych sporo atrakcji.

Klarka23

Posty: 14

 
Uważam, że banki zdjęć ze zlotów żaglowców najłatwiej znaleźć na stronach tematycznie powiązanych. Na twoim miejscu poszukałbym oficjalnych stron tego typu zlotów co będzie mogło sprawdzać się fantastycznie i będzie w stanie naprawdę mocno cieszyć wszystkie osoby.

Agnusia

Posty: 14

 
W mojej ocenie najlepsze zdjęcia z operacji Żagle Gdyni można znaleźć w sieci i warto zdecydować się na odpowiednie podejście do sprawy i wybranie najlepszych rozwiązań, które sprawdzą się naprawdę fantastycznie.

Pendrzeec

Posty: 12

 
Moim zdaniem najlepsza wiedza na temat operacji Żagle Gdyni 2014 dostępna jest w sieci. To właśnie tam wydarzenie jest opisane bardzo dokładnie i można zapoznać się z nim we wszystkich szczegółach co będzie korzystne.

namok

Posty: 19

 
W internecie są z tego co wiem dostępne różnorodne fotografie z operacji Żagle Gdyni 2014 i można bez problemu odnaleźć w sieci faktycznie rewelacyjne zdjęcia. Fotografie, na jakich ujęte są wszystkie najważniejsze wydarzenia i które prezentują się faktycznie rewelacyjnie.

dyduch34

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture